Niedzielę Trójcy Świętej przedstawiciele naszej szkolnej społeczności spędzili inaczej niż wiele innych niedziel.
31 maja dołączyliśmy do członków i sympatyków Stowarzyszenie Przymierze Rodzin, aby razem przemierzać piękne mazowieckie bezdroża, pielgrzymując do Matki Bożej, której łaskami słynący obraz znajduje się w prowadzonym przez ojców Franciszkanów Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach.
Wspólnie się modliliśmy m. in. Litanią Loretańską i Litanią do błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, śpiewaliśmy, wysłuchaliśmy konferencji o znaczeniu przebaczenia w życiu chrześcijanina i uczestniczyliśmy we mszy świętej.
Była to doskonała okazja do wzajemnego ubogacania się i integracji.