Niedzielę Trójcy Świętej przedstawiciele naszej szkolnej społeczności spędzili inaczej niż wiele innych niedziel.
Wspólnie się modliliśmy m. in. Litanią Loretańską i Litanią do błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, śpiewaliśmy, wysłuchaliśmy konferencji o znaczeniu przebaczenia w życiu chrześcijanina i uczestniczyliśmy we mszy świętej.
Była to doskonała okazja do wzajemnego ubogacania się i integracji.