26 lutego 2019r. na pływalni miejskiej „Garwolanka” odbyły się Powiatowe Mistrzostwa. Naszą szkołę reprezentowała 10 osobowa grupa zawodników pod opieką Łukasza Zawadzkiego. W kategorii Gimnazjum trzy brązowe medale zdobył Piotr Błędowski (50 m stylem dowolnym, klasycznym oraz grzbietowym), natomiast w kategorii Liceum indywidualnie dwa srebrne medale zawisły na szyi Julii Woźniak (50 m stylem dowolnym, klasycznym), a jeden srebrny zdobył Olaf Wysokiński (50 m stylem dowolnym). Duży sukces odniosły nasze dziewczęta w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym, które zajęły drugie miejsce w składzie: Julia Woźniak, Julia Kenig, Klaudia Wydra, Małgorzata Kurach. Największym zaskoczeniem było zdobycie przez naszych panów złotego medalu w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym. Nasi chłopcy pierwszy raz w historii szkoły wygrali w tej rywalizacji. Popłynęli w składzie: Waldemar Mrugała, Artur Meloyan, Michał Majsterek, Olaf Wysokiński.