Nowy 2019 rok nasza społeczność szkolna rozpoczęła bardzo intensywnie! Uczennica klasy II c, Dominika Śpiewak, zainicjowała włączenie naszej szkoły w akcję #StawiamyMajęNaNogi. Dzięki wsparciu dyrekcji szkoły oraz dużej grupy nauczycieli i uczniów w bardzo krótkim czasie udało się nam zorganizować bal charytatywny!

9 stycznia odbyło się w szkolnej auli spotkanie wszystkich ludzi dobrej woli. Było nas ponad 140 osób! Pani dyrektor, nauczyciele i uczniowie, wszyscy w eleganckich strojach. Goście bawili się świetnie, tańczyli i śpiewali, na ich twarzach widniał szeroki uśmiech, a w sercach radość z dobrej zabawy i poczucia, że w jakiś skromny sposób uczestniczyli w tym, co dobre, że nieśli pomoc.

Dobrą szkolną zabawę zapewniły zespoły SILVER oraz Fanatycy, które zagrały charytatywnie. W trakcie wieczoru odbywała się loteria fantowa, a każdy wykupiony los powiększał gromadzoną sumę.

Był to pierwszy w naszej szkole bal charytatywny. Udało nam się zebrać 3815 zł, które przekazaliśmy na pomoc dla Mai.

To wydarzenie mogło się odbyć tylko dlatego, że wsparło je wielu ludzi. Nie mieliśmy dużo czasu na przygotowania, nie wszyscy, którzy chcieli, mogli w tym dniu do nas dołączyć. Dziękujemy za przyniesione fanty, za udział w loterii, za słodki poczęstunek, za obecność, za chęć pomocy i wszelkie wsparcie. Warto pomagać!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ