W dniu 28 marca 2019 r. w hali sportowej Centrum Sportu i Kultury, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. W turnieju wystartowały 3 drużyny: Zespół Szkół z Sobolewa, I LO im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida.

W meczu finałowym nasze dziewczyny zmierzyły się z koleżankami z I LO im. Marszałka J. Piłsudskiego. Po zaciętym i pełnym emocji meczu dziewczyny z KLO zwyciężyły 52:47. Jest to już piąty z rzędu tytuł Mistrza Powiatu wywalczony przez żeńską reprezentację ,,Katolika” w koszykówce. Trzecie miejsce zajęły dziewczyny z Sobolewa. Przypomnieć należy, że dwa tygodnie wcześniej nasze dziewczęta były o krok od zdobycia brązowego medalu w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego. W meczu o III miejsce uległy siedleckiej ,, Królówce” dwoma koszami 44:40.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy im sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Skład zespołu: klęczą od lewej – Julia Woźniak, Sylwia Drelichowska, Julia Kenig, Anna Mucha, Aleksandra Poszytek, Zuzanna Pielak, Joanna Kościesza. Stoją od lewej – kontuzjowana Małgorzata Walenda, Bianka Błaszkiewicz, Julia Saganek, Julia Zając, Maria Brojek, Maja Perenc, Nina Trzcińska, Izabela Paziewska i opiekun Jarosław Kargol.