W dniu 11 marca 2019 r. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie było gospodarzem Turnieju Finałowego w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu.

W tegorocznym turnieju nasi chłopcy pod opieką Łukasza Zawadzkiego zajęli czwarte miejsce, odmłodzona kadra składająca się z uczniów klas pierwszych i drugich była bardzo bliska sprawienia niespodzianki i nieznacznie uległa drużynie „Ekonomika” w meczu półfinałowym. Niestety w meczu o trzecie miejsce również zaznaliśmy goryczy porażki z LO Garwolin. Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok, gdy chłopcy nabiorą doświadczenia oraz wzmocnią nas koledzy z klas trzecich gimnazjum, którzy już teraz prezentują wysoki poziom.

Skład reprezentacji: Dziak Dawid, Wysokiński Olaf, Mądry Maciej, Skierkowski Bartek, Alot Szymon, Kret Jakub, Ochnio Patryk, Mucha Piotr, Łuczak Marcin, Spasiński Łukasz, Wawer Szymon, Meloyan Artur, Dobrycki Gabriel.

Szczególnie podziękowania należą się panom Tomaszowi Talarkowi i Piotrowi Dziwiszkowi, którzy jak zwykle nie zawiedli i pomogli w organizacji, sprawnie sędziując zawody.