1 marca w hali sportowej przy ulicy Ks. J. Popiełuszki w Siedlcach odbył się VII Turniej Halowy Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego.

W turnieju udział wzięły drużyny reprezentujące: I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Siedlec, Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Garwolina, Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Białej Podlaskiej, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące z Sokołowa Podlaskiego i Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące z Mińska Mazowieckiego

Nasze drużyny jak co roku nie zawiodły oczekiwań i w komplecie zameldowały się na podium. Dziewczęta pod opieką pani Ewy Maraszek, zajęły 3 miejsce. Grały w składzie: Małgorzata Walenda, Julia Rodak, Julia Saganek, Katarzyna Tobiasz, Maria Królikowska, Aleksandra Nowak, Oliwia Paśnik, Wiktoria Rudnik oraz Anna Mikulska.

Natomiast panowie pod opieką pana Łukasza Zawadzkiego triumfowali po raz trzeci z rzędu. Reprezentacja grała w składzie: Dawid Kurach, Artur Meloyan, Marcin Łuczak, Sebastian Mrugała, Szymon Jakubaszek, Szymon Wawer, Maksymilian Wysocki, Dominik Mikulski, Olaf Wysokiński oraz Jan Zalewski. Ponadto Artur Meloyan został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.